Metodyka działań

1. Sposób pracy podczas budowy blogów reklamowych pro, standard i podstawowy

Oferta

Blogi reklamowe z kategorii pro, standard i podstawowy to strony internetowe pełną gębą. Taki blog wygląda i działa dokładnie w taki sam sposób jak każda inna dobra strona internetowa. Różnica pomiędzy moimi blogami reklamowymi a innymi jest taka, że moje blogi mają jedno zadanie: pracować na Twoją korzyść! Blogi mają atrakcyjne domeny i ładny wygląd. Wszystkie umieszczone na nich teksty skupiają się wyłącznie na Twojej branży. Blog przyciąga internautów i roboty indeksujące, które po linkach trafiają na pozycjonowany portal.

Krok 1
Kontaktuję się i poznaję Twoją wizję zaplecza. Omawiamy szczegóły i ustalamy słowa kluczowe.
1-3 dni
Krok 2
Następnie większość czasu poświęcam na zdobycie odpowiednich domen z page rank, które będą odpowiadać tematyce zaplecza, które zamówiłeś. Maksymalny czas realizacji kroku 2 przeważnie ulega poważnemu skróceniu.
do 29 dni
Krok 3
Konfiguruję SEO hosting a następnie przygotowuję odpowiednie szablony.
1-3 dni
Krok 4
Na końcu piszę teksty odpowiadające tematyce budowanego zaplecza oraz ustalam harmonogram publikowania artukułów, które linkują z zaplecza do pozycjonowanych stron.
do 10 dni

2. Sposób pracy podczas budowy blogów reklamowych mini

Oferta

Blogi reklamowe mini to, jak jak słusznie się domyślasz, małe strony internetowe umieszczone na darmowych platformach blogowych. Koszt stworzenia takiego bloga jest relatywnie niski. Dodatkowo utrzymanie bloga mini nic nie kosztuje, ponieważ hosting zapewnia wybrana platforma blogowa. Podczas pozycjonowania linki z takich stron są brane pod uwagę ale opieranie zaplecza wyłącznie o darmowe blogi może nie przynieść spodziewanych efektów. Dlatego trzeba je traktować raczej jako uzupełnienie zaplecza niż jako główne narzędzie pozycjonerskie.

Krok 1
Omawiamy szczegóły i ustalamy słowa kluczowe.
1-2 dni
Krok 2
Tworze blogi na darmowych platformach, piszę teksty odpowiadające tematyce budowanego zaplecza oraz dodaje linkowanie z zaplecza do pozycjonowanych stron.
do 7 dni

3. Metodyka pracy nad tekstami zapleczowymi

Oferta

Teksty zapleczowe powstają na konkretne zamówienie klienta, który określa temat lub dziedzinę tekstów. Każdy tekst piszę ręcznie na podstawie ogólnodostępnych informacji i daję gwarancję jego unikalności.

Krok 1
Omawiamy na jaki temat mam napisać teksty oraz ustalamy słowa kluczowe.
1-2 dni
Krok 2
Po ustaleniu szczegółów przystępuję do pisania tekstów. Po wykonaniu zamówienia teksty wysyłam na mail klienta.
do 7 dni